• Artimiausi renginiai
 • http://svi.lt/events/verslo-valdymo-ir-apskaitos-programos-bc-plius-kursai-2/
  02-19

  Verslo valdymo ir apskaitos programos BC Plius kursai

 • http://svi.lt/events/bendravimas-bendradarbiavimas-parama-kas-ir-kaip-stiprina-versla/
  02-19

  Mokymai „Bendravimas, bendradarbiavimas, parama – kas ir kaip stiprina verslą?“

 • http://svi.lt/events/renginys-it-specialistams-siauliaiphp-v-12/
  02-28

  Renginys IT specialistams ŠiauliaiPHP v. 12

europe

 

 

Šiaulių Europe Direct informacijos centras (EDIC) yra Europos Sąjungos Europe Direct tinklo dalis. Europe Direct tinklas pradėjo veiklą 2005 m. ES šalyse šiuo metu yra per 500 Europe Direct informacijos centrų.

Centrai valstybėse narėse yra vienas iš Europos Komisijos būdų teikti visuomenei išsamią informaciją apie ES vietos lygiu. Centrų veiklą finansuoja Europos Komisija. Visos centrų paslaugos yra nemokamos.

Šiaulių Europe Direct informacijos centras (EDIC) padeda gyventojams rasti atsakymus apie Europos Sąjungos politiką, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, atsako į užklausas telefonu ir el. paštu. bei platina naujausią informacinę literatūrą apie ES, kurią užsako Europos Sąjungos leidinių biure Liuksemburge.

EDIC organizuoja teminius renginius įvairioms gyventojų grupėms. Atsižvelgiant į Europos Komisijos akcentuojamus komunikacijos prioritetus, rengiami seminarai, konferencijos, susitikimai su EP nariais, konkursai, išvykos į šalies europines institucijas, europinės šventės, dalyvaujama kitų institucijų renginiuose ES tematika.

Šiaulių verslo inkubatorius ir nuo 2013 m. jame veikiantis Europe Direct informacijos centras vykdo tęstinį Visuomenės informavimo apie Europos Sąjungą ir Lietuvos interesus ES projektą COMM/VIL/ED/2013-2017.

 

Europe-Direct-Šiauliai-veiklos-planas-2019m.

 

Nemokamas informacijos telefonas Briuselyje

00 800 6 7 8 9 10 11

fb

 

Daugiau informacijos rasite čia: http://europa.eu/europedirect/index_lt.htm