• Artimiausi renginiai
 • http://svi.lt/events/mokymu-sesija-problemu-sprendimas-taikant-design-sprint-metoda/
  11-20

  Mokymų sesija „Problemų sprendimas taikant design sprint metodą“

 • http://svi.lt/events/desimtasis-ekonomikos-ir-lyderystes-mokyklos-uzsiemimas-lapkricio-21-diena/
  11-21

  Dešimtasis Ekonomikos ir lyderystės mokyklos užsiėmimas, lapkričio 21 diena

 • http://svi.lt/events/renginys-sekme-lydi-startuojancius-ir-inovuojancius/
  12-05

  Renginys „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“

 • http://svi.lt/events/kvieciame-registruotis-i-verslo-plano-turnyra-2018-m-gruodzio-13-14-dienos/
  12-06

  Kviečiame registruotis į Verslo plano turnyrą! /Turnyro data: 2018 m. gruodžio 13-14 dienos/

Naujienos
Ekonomikos ir lyderystės mokyklos mokiniai žygiavo Nemunėlio pakrantėmis
2018-10-26

Spalio 24-ąją, Ekonomikos ir lyderystės mokyklos (ELM) mokiniai, kurią jau aštuntą semestrą organizuoja Šiaulių verslo inkubatorius, mokinių laukė tikras išbandymas – beveik 15 kilometrų pėsčiomis reikėjo žingsniuoti iki šiauriausio Lietuvos taško. Maršrutas, kurį parengė mokiniai kartu su vadovėmis, prasidėjo Nemunėlio Radviliškyje ir vingiavo pagal Nemunėlį, kuris skiria Lietuvos ir Latvijos valstybes. Kadangi jokių tiltų nei tiltukų per upę pakelyje nebuvo, tad kaimynų aplankyti neteko.

Didžiausias žygeivių išbandymas buvo tas, kad keliauti teko merkiant įkyriam rudens lietui gerokai pažliugusiais keliais ir keliukais, o paskutinieji kilometrai iki tikslo vedė gana tankiu mišku be jokio takelio. Tačiau visas būrys gimnazistų nuotaikingai ir sėkmingai įveikė visą trasą – tik kelios neilgos pertraukėlės buvo skirtos poilsiui bei užkąsti, o prie šiauriausio Lietuvos taško, žinoma, buvo būtina ir nusifotografuoti.

Šis žygis – viena iš šį semestrą pasirinktos studijuoti turizmo verslo programos dalių, mat mokiniai dabar turės parengti patrauklų turistinį maršrutą, kuris pritrauktų turistų ir leistų uždirbti. Kaip ELM  mokiniams sekėsi, galima bus įsitikinti Šiaulių verslo ir pasiekimų parodoje, kur pamatysime mokinių parengtą reklaminį lankstinuką, galėsime išgirsti gražių pasakojimų, kviečiančiu keliauti būtent šiuo maršrutu.