• Artimiausi renginiai
  • http://svi.lt/events/trecias-ekonomikos-ir-lyderystes-mokyklos-uzsiemimas-finansinis-savarankisumas/
    04-09

    Trečias Ekonomikos ir lyderystės mokyklos užsiėmimas. Finansinis savarankišumas

Rugsėjo 26 – oji – Europos kalbų diena.
2015-09-14

renginiai-geras

RENGINIŲ PROGRAMA

Rugsėjo 22 – 23 d. 10.00 – 16.00 val. Šiaulių Europe Direct informacijos centre, adresu Aušros al. 66 A, I a., vyks atvirų durų dienos moksleiviams ir jaunimui.  Pažintinių renginių tema: „Mes Europos kultūrų ir kalbų įvairovėje“. Renginių trukmė iki 1 val. Maloniai kviečiame registruoti dalyvių grupes (iki 25 dalyvių) tel. 70 612 62882 ir el. p. siauliai@eudirect.lt

Rugsėjo 24 d. 14.30 – 15.30 val. Vaikų ir jaunimo akcija „Duok gražiam žodžiui kelią!“

Vieta:  Rinktis prie Šiaulių dailės galerijos (Vilniaus g. 245). Žygiuosime nuo Šiaulių dailės galerijos iki Tilžės g. (fontanas – skulptūra „Pelikanai“).

Akcijos tikslas: atkreipti miesto gyventojų dėmesį į šią Europos žemyno šventę, priminti pareigą mylėti gimtąją kalbą, gerbti svetimas kalbas, paskatinti mokytis kalbų.

Pageidaujama, kad eisenos dalyvis iš A 4 formato spalvoto popieriaus pasigamintų obuolį su užrašytu jam gražiausiu žodžiu (įvairiomis kalbomis).

Eisenos šūkis (skanduotė) : SAVO KALBĄ MYLĖK – SVETIMAS KALBAS GERBK – NEŠIUKŠLINK KALBOS – MOKYKIS KALBŲ.

Dėl smagumo turėti įvarių barškučių.

Ką veiksime prie „Pelikanų“

Kalbinsime praeivius, rinksime ir viešinsime jų gražiausius žodžius ir posakius apie kalbą. Norinčius dalyvauti fotosesijoje pakviesime užsirašyti  ant magnetinės lentutės savo gražiausią žodį ir nusifotografuoti, nuotraukomis dalinsimės socialiniuose tinkluose. Įsitraukusius į akciją miestelėnus pasistengsime kuo nors pradžiuginti…

Platesnė informacija: Europe Direct Šiauliai, tel. +370 41 52 52 arba siauliai@eudirect.lt