• Artimiausi renginiai
 • http://svi.lt/events/eurodebatai-siauliai/
  03-21

  Eurodebatai | Šiauliai

 • http://svi.lt/events/jelgavos-verslininku-misija-siauliuose-2019-m-kovo-21-22-d/
  03-21

  Jelgavos verslininkų misija Šiauliuose 2019 m. kovo 21-22 d.

 • http://svi.lt/events/trecias-ekonomikos-ir-lyderystes-mokyklos-uzsiemimas-finansinis-savarankisumas/
  04-09

  Trečias Ekonomikos ir lyderystės mokyklos užsiėmimas. Finansinis savarankišumas

Susitikimas su Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono pirmos kovinės inžinerijos kuopos pirmo būrio vadu Modestu Petravičiumi
2016-01-27

Vasario 8 d. 15 val. Šiaulių verslo inkubatoriaus salėje vyks susitikimas su Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono pirmos kovinės inžinerijos kuopos pirmo būrio vadu MODESTU PETRAVIČIUMI.

Modestas šiaulietis, mokėsi Lieporių gimnazijoje. Tęsiant Lietuvos karo akademijos tradicijas, leitenantas Modestas Petravičius pripažintas geriausiu 22-osios Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventu, įteikiant kardą – kario garbės simbolį.

Pastaruoju metu gyventojų, ypač jaunimo, susidomėjimas karine tarnyba bei karininko profesija itin išaugo. Maga iš arčiau supažindinti su kario kasdienybe, Lietuvos kariuomenėje naudojama karine technika ir ginkluote, misijomis kitose šalyse. Rūpi ir tolesnės karininko, baigusio Lietuvos karo akademiją, perspektyvos, karjeros galimybės Lietuvos kariuomenėje, kuri kartu su NATO sąjungininkais yra pasirengusi apginti valstybę, jos laisvę ir piliečius, Lietuvai įžengus į antrą narystės Europos Sąjungoje ir NATO dešimtmetį.

Kas paskatina jauną žmogų rinktis karininko profesiją? Kaip žinia, kariuomenė yra institucija, išsiskirianti iš kitų ypač ryškiai nustatytais hierarchiniais darbo santykiais, reikalaujančiai drausmės, valios, savitvardos ir… galbūt apriboja laisvę? Kokių asmenybės savybių ji reikalauja?

Ateikite ir sužinokite tai, kas rūpi Jums!

Maloniai prašome užsiregistruoti į renginį iki vasario 5 d. 15 val. siauliai@eudirect.lt arba tel.+370 612 62882