• Artimiausi renginiai
 • http://svi.lt/events/mokymu-sesija-problemu-sprendimas-taikant-design-sprint-metoda/
  11-20

  Mokymų sesija „Problemų sprendimas taikant design sprint metodą“

 • http://svi.lt/events/desimtasis-ekonomikos-ir-lyderystes-mokyklos-uzsiemimas-lapkricio-21-diena/
  11-21

  Dešimtasis Ekonomikos ir lyderystės mokyklos užsiėmimas, lapkričio 21 diena

 • http://svi.lt/events/renginys-sekme-lydi-startuojancius-ir-inovuojancius/
  12-05

  Renginys „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“

 • http://svi.lt/events/kvieciame-registruotis-i-verslo-plano-turnyra-2018-m-gruodzio-13-14-dienos/
  12-06

  Kviečiame registruotis į Verslo plano turnyrą! /Turnyro data: 2018 m. gruodžio 13-14 dienos/

Naujienos
HUB ŠIAULIAI įsikūrė naujose patalpose
2018-10-24

Spalio 18-ąją, Šiaulių verslo inkubatoriuje veikiantis HUB ŠIAULIAI pakvietė į įkurtuves – HUB įsikūrė naujose erdviose patalpose ir kviečia prisijungti visus, nusiteikusius dirbti savarankiškai, tačiau norinčius ir bendrystės.

Kas yra HUB? Bendrystės erdvė, bendra savarankiškai dirbančių žmonių darbo vieta, bendravimo ir bendradarbiavimo vieta? Matyt, tiktų bet kuris iš šių apibūdinimų, nes HUB esmė – dirbti savarankiškai, bet tuo pačiu kartu su tokiais pat savarankiškai dirbančiais žmonėmis. Tad HUB – tiesiog kitoks požiūris į darbą ir darbo vietą, galimybė plėsti pažinčių ratą, dalintis idėjomis, pabėgti iš namų rutinos, gyventi ir dirbti įdomiau.

HUB’o gyventojai gali atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus – kodėl verta jungtis, ką suteikia buvimas šalia jaunų, kūrybingų, darbščių žmonių? Eligijus Jums pasakytų, kad, jeigu ne HUB ŠIAULIAI, jo greičiausiai nebebūtų Šiauliuose, būtų išvykęs iš šio miesto. Čia, HUB, jis sutiko žmonių, kurie ne tik padrąsino, bet ir labai daug padėjo pradėti savarankiškai dirbti.

Tad  Šiaulių verslo inkubatoriuje veikiantis HUB ŠIAULIAI laukia naujų, iniciatyvių jaunų žmonių, kurie norėtų prisijungti ir dalintis vienu stogu su kitais savarankiškai dirbančiais žmonėmis. Įrengtos patalpos nieko nekainuoja, tik ateik ir darbuokis, kurk savo vrslą, įgyvendink įdėjas. Ir nėra jokių „žvaigždučių“ – jaunam verslui tikrai nekainuoja nei patalpų nuoma, nei bevielis internetas. Teiraukitės tel. 8 625 53 426, užsukite pažiūrėti ir prisijunkite prie šaunios komandos.