Eurodebatai „Aš – žalias! Mada ar būtinybė?“

2019-10-17 - 2019-10-17 17:00 - 19:00
Aušros al. 62

Spalio 17 d. 17 val. Šiaulių Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks „Eurodebatai“, kurių tema „Aš – žalias! Mada ar būtinybė?“.

Debatuose dalyvaus vyresniųjų klasių moksleiviai, panorę pristatyti savo idėjas apie aplinką tausojantį gyvenimo būdą ir varžytis su savo miesto ir visos Lietuvos bendraamžiais. „Eurodebatų“ dalyvius vertins komisija ir susirinkę žiūrovai. Tai individualūs debatai, kuriuose vienodai svarbios dalyvių išsakytos idėjos ir gebėjimas argumentuotai diskutuoti su kitais debatų dalyviais. Miesto etapo nugalėtojas bus pakviestas dalyvauti lapkričio 18 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame „Eurodebatų“ finale, kur dalyvių idėjų klausysis gerai žinomi žurnalistai, komunikacijos ir viešojo kalbėjimo ekspertai. „Eurodebatuose“ netrūks ir prizų: – pasirengimas finalui su viešojo kalbėjimo ekspertu Igoriu Vasiliausku.

Mokymai ir pasirengimas finalui vyks lapkričio 17 d. Geriausiems finalo dalyviams: – kelionė į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje (trims laimėtojams).

Kviečiame mokyklų atstovus ir jų palaikimo komandas, nes dalį balsų nulemia ir debatų žiūrovai!

 

logo

„Aš - žalias! Mada ar būtinybė?”

Eurodebatai