Eurodebatai l Šiauliai

2019-03-21 - 2019-03-21 17:00 - 19:00
Šiaulių verslo inkubatorius, Aušros al. 66a

Kojomis galima atidaryti duris, pastumti kėdę ir net balsuoti. Tik ar verta? „Eurodebatai“ – individualūs moksleivių debatai, per kuriuos pristatomos idėjos ir diskutuojama tema: kaip balsuosiu ne tik kojomis, bet ir galva Europos Parlamento rinkimuose 2019 m. gegužės 26 d.

Debatų dalyviams reikia tik idėjos debatų tema, 3 min. trukmės jos pristatymo ir, žinoma, nepamiršti užsiregistruoti iki kovo 8 d., adresu http://bit.ly/EurodebatuRegistracija .

Visi dalyviai dovanų gaus žurnalo IQ elektronines prenumeratas ir daugkartinius #EUandME kavos puodelius, padėsiančius naudoti mažiau plastiko!

Eurodebatai kovo mėnesį vyks 22-juose Lietuvos miestuose. Miestų nugalėtojai dalyvaus Eurodebatų finale Vilniuje, kuriame varžysis dėl geriausiųjų titulo, kvietimų į festivalį LOGIN bei kelionės į Briuselį. Plačiau apie renginį gali paskaityt čia: https://ec.europa.eu/lithuania/eurodebatai_lt

O jei debatus nori tik stebėti, tuomet spausk dalyvauti ir lauksime tavęs ateinant. Žiūrovai renginyje turės galimybę užduoti klausimus ir padės įvertinti, kas debatuos geriausiai, būtent renginio svečiai kartu su komisija nuspręs, kas laimės prizus ir keliaus į finalinius Eurodebatus!