Mokymas „BDAR praktinis taikymas“

2022-04-28 - 2022-04-28 09:00 - 13:30
Nuotoliniu būdu rasa@svi.lt +370 41 595500

Mokymas „Bendrojo duomenų apsaugos reglamento praktinis taikymas“

Trukmė 6 a. valandos

Pradėjus taikyti BDAR, vienas iš daugelio aktualių klausimų, tvarkantiems asmens duomenis, buvo duomenų kiekio mažinimo principas. Iš besiformuojančios teismų praktikos matyti, kad būtent šiam principui ir dabar yra skiriamas didelis dėmesys, kuris kartais lydimas ir administracinėmis baudomis. Į kokius aspektus reikia atkreipti dėmesį sprendžiant dilemą dėl duomenų kiekio mažinimo principo?

Kaip tinkamai tvarkyti specialių kategorijų asmens duomenis? Kam ir kokiais atvejais taikomas BDAR? Kas yra asmens duomenų tarpininkavimas? Kokios pareigos kyla tarpininkams? Šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus nagrinėsime kursų metu.

Mokymų tikslas – supažindinti mokymų dalyvius su pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais ir principais, nustatytais Bendrajame duomenų apsaugos reglamente, bei įgalinti įgytas žinias tinkamai taikyti praktinėje veikloje.

Lektorius Advokatas Tadas Kuzminskas –  sertifikuotas duomenų apsaugos pareigūnas. Advokatas taip pat turi sukaupęs beveik 10 metų patirtį įmonių bei bankų ir finansų teisės srityse. Advokatas turi daug patirties dirbant su kolektyvinio investavimo subjektais, tarptautiniais užtikrinto finansavimo sandoriais, finansinėmis priemonėmis, paskolų refinansavimu, banko garantijų, akredityvų ir kitų bankinių produktų bei investicinių paslaugų teikimu, reguliaciniais klausimais. Teikdamas teisines paslaugas finansų sektoriaus dalyviams, advokatas taip pat konsultuoja ir asmens duomenų apsaugos klausimais.

 

Mokymas skirtas jauniems žmonėms, turintiems savo verslą ar norintiems jį turėti, taip pat dirbantiems su komunikacija ir reklama

Mokymas vyks Zoom platformoje. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimai bus nusiųsti prieš mokymą.

Būtina registracija el.p. rasa@svi.lt. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, mokymo įstaigą ar organizaciją, kurią atstovaujate, mob.nr., amžių.

Mokyme gali būti fotografuojama ir filmuojama, dalyvaudami duodate sutikimą šios medžiagos viešinimui.

Jaunimo verslumo skatinimo programą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.