Mokymas “Brandingas skaitmeniniuose kanaluose”

2022-06-23 - 2022-06-23 10:00 - 15:00
Nuotoliniu būdu kristina@svi.lt +370 41 595500

Trukmė: 5 val.

PROGRAMA

Pozicionavimas ir jo reikšmė. Tai, kas tinka visiems, netinka niekam. Archetipai padeda kurti komunikaciją tiems klientams, kuriuos jūs norite pasiekti. Praktinė užduotis.

Vizualinis identitetas. Tinkamai parinkti įvaizdžio formavimo sprendimai užtikrina atpažįstamumą rinkoje, nuoseklią, įmonės vertybes bei tikslus atspindinčią komunikaciją ir identiteto vientisumą Praktinė užduotis.

Kaip formuoti brando žinutę savo auditorijai? Prekės ženklas paaiškina kodėl jis egzistuoja be tikslo uždirbti pinigų. Kam reikalingas prekės ženklo pozicionavimas ir kaip jį sukurti? Praktinė užduotis.

Goals & pains. Kaip prekės ženklas sprendžia auditorijos problemas ir padeda siekti tikslų? Praktinė užduotis.

Rule of thirds. Kaip teisingai paskirstyti turinį socialiniuose tinkluose ir kurti santykius su savo klientais? Subalansuotas turinys komunikacijoje formuoja ne tik prekės ženklo įvaizdį, tačiau padeda didinti pardavimus.

Praktinė užduotis

Lektorė Aurelija Šilinskaitė

Mokymas skirtas jauniems žmonėms, turintiems savo verslą ar norintiems jį turėti, taip pat dirbantiems su komunikacija ir reklama

Mokymas vyks Zoom platformoje. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimai bus nusiųsti prieš mokymą.

Būtina registracija el.p. kristina@svi.lt. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, mokymo įstaigą ar organizaciją, kurią atstovaujate, mob.nr., amžių.

Mokyme gali būti fotografuojama ir filmuojama, dalyvaudami duodate sutikimą šios medžiagos viešinimui.

Jaunimo verslumo skatinimo programą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.