Mokymas „Kūrybiškas problemų sprendimas praktinėse situacijose“

2021-11-22 - 2021-11-22 10:00 - 13:00
Nuotolinis mokymas rasa@svi.lt +370 41 595500

Trukmė 3 val.

Mokymo tikslai:

  • Sužinoti įvairių technikų, schemų ir principų, kurie padės sukurti naujas, originalias idėjas.
  • Įsisavinti kūrybiško problemų sprendimo metodus ir išmokti taikyti patikrintas technikas kilusiems iššūkiams įveikti tiek dirbant individualiai, tiek su komanda.
  • Išmokti praktikų, kurias taikant galima išlavinti gebėjimą mąstyti nestandartiškai tiek darbe, tiek kasdieniame gyvenime.

Ar frazė „sugalvok ką nors“ Jums skamba gąsdinamai? Ar būna, kad, susidūrę su problema ar iššūkiu, Jūs žiūrite į tuščią popieriaus lapą ar kompiuterio ekraną ir nežinote, nuo ko pradėti? O gal Jums nuolat tenka generuoti idėjas ir Jūs norite išmokti, kaip tai daryti dar geriau ir greičiau? Jei nors į vieną iš šių klausimų atsakėte TAIP – seminaras „Kūrybiškas problemų sprendimas praktinėse situacijoje“ kaip tik Jums!

Žaibiškai besikeičiantis pasaulis kasdien kelia vis naujų iššūkių ir sudėtingų klausimų. Kai problemos sprendimo rasti nepadeda nei patirtis, nei loginis mąstymas, belieka pasikliauti viena iš brangiausių evoliucijos dovanų – kūrybiškumu. Tačiau statistiniai tyrimai rodo, kad visuomenės gebėjimas nestandartiškai mąstyti kiekvienais metais, pradedant nuo XIX a. vidurio, vis silpsta. Šiandien, ant kulnų minant dirbtiniam intelektui, mokėjimas greitai generuoti naujas idėjas ir nestandartiškai spręsti problemas tampa bene svarbiausiu žmonijos uždaviniu.

Lektorius Tadas Montrimas – teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas. Nuo 2011 metų stato spektaklius, režisuoja renginius, rengia mokymus aktorinio meistriškumo, improvizacijos, viešojo kalbėjimo, bei kūrybiškumo temomis Lietuvoje ir užsienyje.

Mokymas vyks Zoom platformoje. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimai bus nusiųsti prieš mokymą.

Būtina registracija el.p. rasa@svi.lt. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, mokymo įstaigą ar organizaciją, kurią atstovaujate, mob.nr.

Mokyme gali būti fotografuojama ir filmuojama, dalyvaudami duodate sutikimą šios medžiagos viešinimui.

Verslo subjektų mokymo programą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.