Renginys „Kaip sustiprinti savo verslo imunitetą ir atsparumą „virusams“ ir krizėms?”

2020-09-22 - 2020-09-22 14:00 - 18:00
Aušros al.66A, Šiauliai

Pranešėjas – Nerius Jasinavičius, verslo efektyvumo ekspertas, Apribojimų teorijos bei LEAN ekspertas

Vieta: Šiaulių verslo inkubatorius

Turbūt dabar nerastumėte nei vieno straipsnio apie verslo pokyčius, kuriame nebūtų ko nors parašyta apie tai, kaip dėl Covid-19 pandemijos pasikeitė pasaulis, vartotojų elgsena, prioritetai ir pan. Reikia sutikti, kad poveikis pasaulio ekonomikai tikrai didelis – daugelis didžiųjų pasaulio ekonomikų reikšmingai smuko. Kai kurioms verslo šakoms (ypač susijusioms su kelionėmis bei turizmus) prognozuojamas ilgas atsigavimo periodas. Vartotojai irgi keitėsi – mažiau pirko įprastose prekybos vietose (t.y. fizinėse parduotuvėse) teikdami pirmenybę internetinėms parduotuvėms. Įprastos tiekimo grandinės trūkinėjo.

Tarsi to būtų negana – ekspertai prognozuoja, kad ateityje tokių pandemijų ir krizių tik daugės. Juk šiandieninis verslo pasaulis pilnas įvairių iššūkių – globalizacija, geopolitinis neapibrėžtumas, Brexit, išmanizacija, augančios paskolų palūkanos, ir t.t. Atrodo, na va, dar vienas „užsakymas“, dar vienas „klientas“, „naujas produktas“ ir jau bus galima atsikvėpti. Bet tas atokvėpis – kaip horizontas – vis neateina. Tarsi verslas būtų užkeiktas. Tačiau smulkaus verslo prakeiksmą  (http://www.commonsense.lt/2013/01/30/smulkaus-verslo-prakeiksmas/) galima atšaukti. Tereikia įveikti pagrindinį savo verslo sėkmės sabotuotoją – save.

Sėkmingam verslui neužtenka verslininko entuziazmo ir energijos. Neužtenka ir jo didelių pastangų. Juk labai entuziastingai bėgdami neteisinga kryptimi tikslo nepasieksite. Dabar ypač svarbu, kad Verslininkas reguliariai „užsidėtų vadovo kepurę“, pasižiūrėtų į savo verslą iš išorės ir sistemintų verslo procesus bei sukurtų ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Tik tokiu būdu galima pasiekti, kad įmonė sustiprins savo „verslo imunitetą“ ir taps atspari daugumai išorinių veiksnių ir sukrėtimų.

Ateikite į susitikimą, kuriame pasikalbėsime apie tai, kad verslo stabilizavimas – tai tik tarpinis tikslas. Nes geras verslas yra atsparus daugumai iššūkių. Susitikimo metu ne tik sužinosite tris būtinus veiksmus, kurie sustiprins jūsų verslo atsparumą, bet ir sužinosite apie tai, kaip pasididinti įmonės pelningumą net ir ekonominės audros metu. Tai ne tik puiki proga gauti naujų žinių, bet ir puiki proga susitikti ir pabendrauti su kitais smulkaus ir vidutinio verslo savininkais-vadovais bei išgirsti jų problemas problemų sprendimų patirtis.

SVARBU: Dalyviai, atėję į susitikimą, turės dėvėti veido apsauginę kaukę. Pasikeitusi epidemiologinei situacijai, renginys vyks nuotoliniu būdu. Visiems įsigijusiems bilietus, bus išsiųsta detalesnė informacija el.paštu, kurį nurodėte pirkdami bilietus.

Išsamiau apie susitikimą bei bilietai į renginį: www.amver.lt/regioninis/