Dviračių žygis „Investicijų planas Europai – naujos galimybės Lietuvai“ po Šiaulių regioną

Gegužės 29 d. – birželio 3 d. Šiaulių verslo inkubatorius  suorganizavo šešių dienų dviračių žygį „Investicijų planas Europai – naujos galimybės Lietuvai“ po Šiaulių regioną. Dviračių žygis buvo skirtas Europos Investicijų plano viešinimui. Žygyje dalyvavo verslo inkubatoriaus darbuotojai, taip pat prisijungė savanoriai iš Šiaulių ir Vilniaus.

Maršrutas apėmė Šiaulių, Joniškio, Akmenės, Kelmės, Radviliškio, Pakruojo rajonus.  Per šešias dienas žygeiviai numynė dviračiais apie 400 km. Buvo suorganizuoti šeši susitikimai su vietos bendruomenėmis  (Tytuvėnų lankytojų centre, Kuruvėnų regioniniame parke, Ventos regioninio parko lankytojų centre, Kamanų rezervato lankytojų centre, Žagarės regioninio parko direkcijoje ir Pakruojo dvare). Susitikimų metu buvo kalbama su sutiktais žmonėmis apie Investicijų planą Europai, jo poveikį Lietuvos regionų ekonomikai, plano tikslus, priemones, dalinama informacinė medžiaga. Žygio metu dalyviai taip pat susipažino su Šiaulių regiono lankytinomis žymiomis vietomis.

Dėkojame lankytojų centrų darbuotojams, vietos bendruomenėms, sodybų šeimininkams, visiems žygyje sutiktiems žmonėms už puikų priėmimą ir šiltą bendravimą! Savanoriams atskiras ačiū pilną įspūdžių žygį!