Ekonomikos ir lyderystės mokyklos mokiniams – pažymėjimai

Gruodžio 13-ąją Šiaulių verslo inkubatoriuje pažymėjimai įteikti jau šeštai Ekonomikos ir lyderystės mokyklos absolventų laidai. Sveikindamas mokinius, sėkmingai baigusius mokyklą, Šiaulių verslo inkubatoriaus direktorius Alius Valys, sertifikuotas verslo konsultantas, būsimiesiems verslininkams linkėjo susirasti širdžiai artimą veiklą, nenusivilti po pirmų nesėkmių ir visuomet atminti, kad verslui reikia kurti tokius produktus ar teikti tokias paslaugas, kurių žmonėms reikia. „Svarbu ne pagaminti, svarbu pagaminti tai, ką gali parduoti, kas yra reikalinga žmonėms“, – sakė A. Valys, pasidžiaugęs jaunais išradingais žmonėmis, augančia lyderių karta, kuri renkasi dirbti savarankiškai ar kurti verslą.
Ekonomikos ir lyderystės mokyklos pažymėjimai įteikti 17-kai mokinių. Šeštosios Ekonomikos ir lyderystės mokyklos laidos absolventai: Beata Žiogaitė, Gintarė Samušytė, Paula Vaidelauskaitė, Agnė Bagdanskaitė, Nedas Adeikis, Airidas Zaicevas, Armandas Kondroška, Ieva Kovaliovaitė, Nojus Matuliokas, Amanda Kairytė, Dominyka Stankutė, Katrina Žirnenkaitė, Rokas Kubulkis, Tadas Čečkauskas , Andrius Andriuškevičius, Ugnė Pališaitytė, Lukas Steponkus.
Jaukioje aplinkoje, vaišindamiesi arbata, mokiniai ir Šiaulių inkubatoriaus darbuotojai aptarė mokyklos užsiėmimus, išsakė savo nuomonę ir pageidavimus dėl būsimų užsiėmimų. Visi kalbėję jaunuoliai pažymėjo, kad mokykla jiems atnešė daug naudos ir jie tikrai nesigaili, kad dalyvavo mokyklos užsiėmimuose.