Ekonomikos ir lyderystės mokyklos uždarymas

svi-sms (2)

Trečiadienį Šiaulių verslo inkubatoriuje miesto meras Artūras Visockas spaudė ranką Ekonomikos ir lyderystės mokyklą baigusiems gimnazistams – jiems buvo įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. Vis aktyviau galimybėmis kurti verslą besidomintys jaunieji šiauliečiai nesutriko paklausti, ar ateityje priimtų į darbą ir merą.  

Metų pradžioje Šiaulių verslo inkubatoriuje startavusi Ekonomikos ir lyderystės mokykla antrąjį užsiėmimų sezoną baigė išvyka į Labanoro regioninį parką – žygiu gamtoje buvo įtvirtintos lyderystės, ištvermės, gamtos saugojimo žinios.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Džiugu, kad turėjot vadovus, kurie supranta, kad mokytis galima ne tik palinkus prie knygų“, – priminęs žygį ir jo metu įgytas žinias sakė Šiaulių miesto meras A. Visockas. Linkėdamas Ekonomikos ir lyderystės mokyklos antrojo sezono kursą baigusiems gimnazistams nepamiršti įgytų žinių bei stengtis jas pritaikyti savo kelyje, meras skatino jaunuosius šiauliečius aktyviau domėtis savo miesto gyvenimu ir patiems dalyvauti jame. „Atsidarykite nors kartą per mėnesį Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainę, pareikškite savo nuomonę apklausose – taip ir jūs būsite aktyvūs savo miesto kūrėjai“, – sakė meras.

Ekonomikos ir lyderystės mokykla – viena iš Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamos Jaunimo verslumo skatinimo programos, kurią vykdo viešoji įstaiga Šiaulių verslo inkubatorius, veiklų. Šios programos tikslas – sukurti nuoseklią, efektyviai veikiančią sistemą, kuria remiantis būtų sukurtos ir įdiegtos priemonės ugdyti jaunimo verslumą, skatinti Šiaulių jaunimą pradėti verslą ir jį plėtoti.

Pasak Šiaulių verslo inkubatoriaus direktoriaus Felikso Aliaus Valio, šios mokyklos tikslas – verslumą  pradėti ugdyti dar mokykloje, kad padėtume jaunimui pasirinkti ateities kelią, sudarytume galimybes jauniems žmonėms iš arčiau susipažinti su verslumui reikalingomis savybėmis, padėtume jiems įvertinti save.

IMG_1892 IMG_1895 IMG_1906 IMG_1910