Jauną verslą kviečiame gauti “Verslo konsultantų tinklo” konsultacijų

Liepą startavo “Verslų konsultantų tinklo” projektas, vienijantis per 340 patyrusių verslo konsultantų, pasiruošusių smulkiam ir vidutiniam verslui visoje Lietuvoje suteikti aukštos kokybės konsultacijų teisės, rinkodaros, mokesčių, pardavimų ir kitose aktualiose srityse. 

“Verslo konsultantų tinklo” paslaugomis gali naudotis smulkios ir vidutinės įmonės, veikiančios ne ilgiau kaip 1 metus (verslo pradžios konsultacijos), bei įmonės, veikiančios 1-5 metus (verslo plėtros konsultacijos). Plačiau apie reikalavimus SVV subjektams, galintiems pasinaudoti Verslo konsultantų tinklo paslaugomis, skaitykite priemonės “Verslo konsultantas LT” reikalavimuose.

Konsultancijų norintys pareiškėjai turi kreiptis į UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pateikdami paraišką kartu su priedais. Pasirašę dotacijos sutartį su INVEGA, galėsite kreiptis į dominantį verslo konsultantą ir gauti konsultacijas.

Verslo konsultantų tinklo nariai konsultuoja verslo planavimo, mokesčių ir apskaitos, verslo finansavimo šaltinių, produkto tobulinimo, rinkodaros, sutarčių sudarymo, personalo valdymo, teisinių aspektų ir kitose srityse.

Šiuo projektu siekiama, kad konsultuojami jauni verslininkai galėtų greičiau ir efektyviau išspręsti kylančius sunkumus, padidinti verslo efektyvumą, tvariai plėsti verslą. Neabejojame, kad iš patyrusių ekspertų gavę individualių, teminių patarimų, verslininkai galės išvengti klaidų, greičiau priimti sprendimus, būtinus veikti konkurencinėje aplinkoje. Visą Verslo konsultantų tinklo narių bei sričių sąrašą galite rasti VKT portale.