JAUNO VERSLO KLUBO išvykoje – neįkainojama patirtis

Kurti verslą? Jį plėsti? Kaip atlaikyti verslą užklupus sunkumams? Būtent šie klausimai iškyla daugeliui, o atsakymų ieškoti geriausiai diskutuojant su kitais, pasitelkiant mentorių pagalbą, semiantis patirties iš tų, kurie jau nuėjo netrumpą verslo kelią. Būtent tokia buvo ir Šiaulių verslo inkubatoriuje neseniai susikūrusio JAUNO VERSLO KLUBO išvyka į Anykščius. Jaunieji šiauliečiai verslininkai ir mentoriai viešnagėje susipažino su Anykščių meno inkubatoriaus veikla, čia dirbančiais verslą meno srityje kuriančiais žmonėmis. Lengvatinėmis patalpų nuomos ir kitų paslaugų sąlygomis dirbti meno inkubatoriuje galima penkerius metus, norinčiųjų čia patekti netrūksta.
Kiti du susitikimai Anykščiuose vyko maitinimo įstaigose. Restoranėlyje „5 taškai“ dirba jauna šeima, kuri paliko Vilnių ir nusprendė kurti verslą bei apsigyventi Anykščiuose. Savo sprendimo buvę vilniečiai nesigaili. Restoranėlio kaimynystėje įsikūrusi arbatinė „Paukštukas PAPŪGA“, kurioje šeimininkauja dvi seserys, stebina savo verslo sėkme, nes čia neprekiaujama alkoholiu. Kava ir arbata, pyragėliai, šokoladas ir kiti gardumynai traukia čia anykštėnus ir miesto svečius, o per siaurą gatvelę įsikūrę „5 taškai“ visiškai netrukdo nė vienam verslui.
Optimistiškas sutiktų verslininkų mintis kiek atšaldė netoli Anykščių įsikūrusiame Audriaus Juškos šiltnamių ūkyje apie šeimos verslą papasakojusi p. Rūta – ji, aprodydama didžiules auginamų agurkų, pomidorų, braškių plantacijas, pasidalino ir mintimis, kad versle iššūkių ir sunkumų tikrai netrūksta. „Šios Jauno klubo narių kelionės pagrindinis tikslas toks ir buvo – išgirsti kitų verslininkų mintis, pasimokyti, o vėliau objektyviai vertinti savo priimamus sprendimus dėl verslo plėtros ir kitų dalykų“, – sako Šiaulių verslo inkubatoriaus direktorius Alius Valys.
JAUNO VERSLO KLUBAS yra numatęs aktyvią veiklą: diskusijas, išvykas, mokymus, konsultacijas, tad kviečiame prisijungti verslą pradėjusius ar planuojančius juo užsiimti jaunuolius. Daugiau informacijos el.p. rita@svi.lt.