Konkursas „Video pritaikymas versle“, Lapkričio 19 diena

Lapkričio 19 dieną, Šiaulių valstybinėje kolegijoje, įvyko konkursas „Video pritaikymas versle“. Konkurso rezultatai bei baigiamojo renginio akimirkos.

Konkurse dalyvavo keturios Šiaulių valstybinės kolegijos komandos: „Pudra“, „ŠVK Dreamteam“, „Blitz“, „Glare“. Nors visos komandos, pasak komisijos narių ir auditorijos , vertos pirmų vietų, bet laimėtojai išrinkti vieninteliai – geriausi iš geriausių – komanda „ŠVK Dreamteam“. Jų darbas atitiko visus konkurso kriterijus – ne tik vizualizacija buvo pilnai išpildyta, bet ir labiausiai atitiko konkurso temą.

Komisiją sudarė Feliksas Alius Valys (pirmininkas), Justinas Švėgžda, dr. Lina Tamutienė, Daiva Grikšienė ir Neringa Trinkaitė.

Konkursą „Video pritaikymas versle“ finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė, taip įgyvendinama Jaunimo verslumo programa. Programą įgyvendina VšĮ Šiaulių verslo inkubatorius. Renginio partnerė – MB „Išmani komanda“.

Laimėtojos komandos „ŠVK Dreamteam“ nariai: Paulius Sabaliauskas, Laisvūnas Pranciulis, Liudas Valčiukas, Tautvydas Jasiūnas, Neimantė Masiliūnaitė ir  Arnas Puodžiūnas.