Konkurso ”Investicijų planas Europai – naujos galimybės Lietuvai” laimėtojų išvyka į Briuselį

Spalio 16-20 dienomis Šiaulių verslo inkubatorius konkurso ”Investicijų planas Europai – naujos galimybės Lietuvai” laimėtojams organizavo kelionę į Briuselį
Spalio 18 dieną Briuselyje Europos Parlamente delegaciją priėmė Europarlamentaras Valentinas Mazuronis ir jo padėjėja Rūta. Delegacijos nariai turėjo galimybę padiskutuoti su EP nariu, užduoti rūpimus klausimus pradedant Lietuvos investicijų į inovatyvias technologijas galimybėmis ir baigiant ES ateities perspektyvomis. Po susitikimo delegacijos nariai aplankė Parlamentariumą, kur interaktyvių garso ir vaizdo priemonių pagalba susipažino su EP ir kitų ES institucijų veikla. Vėliau lietuvis gidas Laurynas pravedė ekskursiją po Briuselio viršutinį bei apatinį senamiesčius.
Išvykos pabaigoje buvo aplankytas miestas Briugė, kuriame viskas tikra ir gyva. Palyginimai su Venecija irgi ne “iš piršto laužti”. Visą miestą žiedu juosia tarpusavyje susijusių kanalų sistema. Autentiška architektūra, jaukios viduramžių laikų gatvelės – tuo labiausiai įsiminė Briugė.
Ilgos kelionės per Lenkiją į Lietuvą metu autobuse netilo kalbos, diskusijos, įspūdžiai. Daug pamatėme, sužinojome, patyrėme. Kaskart tokios išvykos praturtina mus, keičia mūsų požiūrį, suteikia išminties ir suvokimo, kad žmogus, tik ieškodamas, eidamas, pažindamas, gali atrasti save ir pasaulį. Ši kelionė buvo dar viena proga tuo įsitikinti!