Parodos stende – jaunimo verslo pristatymas

Šiemet pirmą kartą Šiaulių miesto savivaldybės surengto Jaunimo verslo idėjos konkurso laimėtojai savo verslą ir idėjas pristato šiandien atidarytoje  tradicinėje Šiaulių verslo ir pasiekimų parodoje Šiaulių sporto arenoje. Visi penki konkurso nugalėtojai įsikūrę vienoje erdvėje, čia bus galima juos ne tik pamatyti, bet ir su jais pasikonsultuoti.

Jauniesiems verslininkams suteikta didžiulė parodų ekspozicijos erdvė, kur kiekvienas iš jų pristato sėkmingai pradėtą įgyvendinti savo verslo idėją,  suteikia galimybę išbandyti sukurtus ar kuriamus produktus, dalinasi patirtimi, kas yra sudėtingiausia pradėjus verslą, kur gauti paramą, kur konsultuotis ir … kaip laimėti idėjų konkursą. Mat ne vienam iš konkurso nugalėtojų  laimėtos premijos ir gaunamos subsidijos yra ne tik finansinė, bet ir didžiulė moralinė parama – jeigu kompetentinga komisija įžiūrėjo jų verslo perspektyvą, ja dar labiau patiki ir pats.

Tautvydas Milaknis pristato naujos kartos komunikacijos įrankį bendravimui su tinklalapio lankytojais –.sukurtą online pagalbos programėlę LiveHelp. Su ja galima čia pat, stende, susipažinti, taip pat ją galima išbandyti nemokamai, užsakius ją internetu http://livehelp.lt.

Stanislav Chačaturov, UAB „Paminklitas”, kompiuterizuotomis išmaniosiomis staklėmis akmenį apdirbančios įmonės, steigėjas, pristatys įmonės produkciją ir atskleis akmens galimybes, kuriant ir gaminant  stalviršius, sienviršius, fontanus, skulptūras, židinių apdailą, interjero ir eksterjero detales… Įmonė gali atlikti beveik visus Jūsų užsakymus, nes čia daug dėmesio skiriama nestandartiniams sprendimams.

Ekspozicijoje – ir originalūs NeoFolk stiliaus rūbai, kuriuos kuria MB Juostė. „2004m. žiemą nuvijau pirmąją savo juostą. Rezultatas maloniai nudžiugino, pamažu pradėjau kurti rankdarbius, dekoruotus pačios vytomis juostelėmis. Dabar mūsų  jau visa komanda – kartu su vyru Dovydu, draugais Modestu ir Monika Pociais, pagalbininke dizainere Virginija Vilkas ir dar keturiomis darbščiomis moterimis kuriame ir atskleidžiame lietuviško kostiumo grožį, pritaikome jį moderniam šiandienos pasauliui“, – sako verslo idėjos autorė Justė Lipinskienė.

Vytauto Žąsino prognozė, kad per 2–3 metus stalinis 3D spausdintuvas bus įprastas daiktas kiekvienuose namuose. Vytauto nuomone dabartiniai spausdintuvai yra dideli ir gremėzdiški, todėl jis išsikėlė sau tikslą sukurti vartotojui patogų ir nedidelį stalinį 3D spausdintuvą. Kaip jam sekasi, galite paklausti jo parodos stende.

Gintautas Alseika, Raimondas Rupšys ir Mindaugas Rupšys – pirmojo oficialaus CrossFit sporto klubo Šiaurės Lietuvoje steigėjai. Toks klubas, kuris vadinasi SunCity CrossFit, jau šiemet planuoja atverti duris, jis kuriasi pėsčiųjų bulvare, Vilniaus g. 237. Klubo steigėjai tikisi suburti draugiškų, motyvuotų, nuolat tobulėjančių bei siekiančių geriausių rezultatų narių bendruomenę.

Šiaulių miesto savivaldybės stende, kuris šiemet ir pristato jaunus verslininkus, bus galima pasikonsultuoti ir su savivaldybės Ekonomikos skyriaus bei Šiaulių verslo inkubatoriaus atstovais apie Šiaulių miesto savivaldybės pagalbą smulkiam verslui, apie jaunimo verslo iniciatyvas, vykdomas programas, teikiamą paramą.

sav-stendas02 sav-stendas03 sav-stendas04 sav-stendas05 sav-stendas06

Šiaulių verslo inkubatoriaus inf.

 

Daugiau informacijos:

Rita Vilkaitė

Šiaulių verslo inkubatoriaus projektų vadovė

rita@svi.lt

+370 687 95 057