Virtualaus biuro paslaugos

Tai – kompiuterizuota darbo vieta su prieiga prie interneto mikro įmonei, kuriai tereikia biuro daliai dienos, vienai ar dviems dienoms per savaitę ar mėnesį.

MODERNIOS DARBO VIETOS – NEMOKAMAI

Šiaulių verslo inkubatorius turi gerų žinių jauniesiems verslininkams – įrengtomis moderniomis darbo vietomis net metus laiko jie gali naudotis nemokamai. Nauji kompiuteriai, internetas, gera infrastruktūra – visa tai gali būti puiki pagalba, kol Jūsų verslas įsitvirtins. Be to, salės, mokymų klasės nuoma ir kitos pasaugos bus teikiamos su didele nuolaida, galite jungtis prie inkubatoriuje veikiančio Jauno verslo klubo veiklos, konsultuotis, dalintis patirtimi su kitais verslo inkubatoriuje dirbančiais verslininkais.

Virtualias darbo vietas Šiaulių verslo inkubatoriuje lengvatinėmis sąlygomis gali nuomotis kiekvienas šiaulietis verslininkas. Darbo vietos mėnesio nuomos kaina – 50 eurų. Dėl kitų sąlygų teiraukitės inkubatoriuje. Beje, gal Jums bus patrauklūs ir inkubatoriuje veikiančio HUB pasiūlymai. HUB esmė – dirbti savarankiškai, bet tuo pačiu vienoje erdvėje kartu su tokiais pat savarankiškai dirbančiais žmonėmis. Tad tai  tiesiog kitoks požiūris į darbą ir darbo vietą, galimybė padėti vienas kitam, plėsti pažinčių ratą, dalintis idėjomis, gyventi ir dirbti įdomiau.

Dėl modernių darbo vietų nuomos teiraukitės tel. 8 687 99 890 arba el.p. alius@svi.lt.