Prasidėjo registracija į stovyklą „Europos verslo reporteris 2015“!

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su dienraščiu „Verslo žinios“ ir UAB „Baltnetos komunikacijos“ organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2015“. Šių metų stovyklos tema „Internetas be sienų – bendroji Europos Sąjungos skaitmeninė rinka“.

Kur ir kada? Stovykla vyks 2015 m. spalio 9–12 d. Spalio 9 d. užsiėmimai vyks Europos namuose Vilniuje, lankysimės Baltnetos TierIII duomenų centre. Spalio 10-12 d. stovyklos renginiai vyks sodyboje „Tarp pušų“ Vilniaus raj. Taip pat spalio 8 d. stovyklos dalyvius kviečiame savarankiškai apsilankyti modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH!.

Kodėl dalyvauti? Su žiniasklaidos profesionalais diskutuosite apie skaitmeninės žiniasklaidos tendencijas ir įrankių naudojimą. Baltnetos TierIII duomenų centre sužinosite apie debesų kompiuterijos naudojimą Lietuvoje. Su žinomais ekspertais ir verslininkais betarpiškai aptarsite Lietuvos galimybes skaitmeninėje rinkoje ir e. prekybos tendencijas. Patyrusių moderatorių vedami atliksite praktines užduotis ir sustiprinsite profesinius įgūdžius, geriausi stovyklos darbai bus publikuojami.

Kas gali dalyvauti? Į stovyklą kviečiame žurnalistikos, komunikacijos, politikos mokslų studentus, taip pat jau dirbančius žurnalistus. Taip pat kviečiame ir kitų krypčių studentus, kurie turi ambicijų tapti nuomonės formuotojais viešojoje erdvėje.

Ką turite padaryti, kad pakviestume jus į stovyklą? Keliais sakiniais suformuluokite temą ir jos pagrindinius teiginius, kuriuos norėtumėte nagrinėti stovykloje ir 2-3 klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti stovyklos pranešėjams. Registruokitės čia   iki rugsėjo 21 d. 16 val. Apie atrankos rezultatus informuosime iki rugsėjo 28 d.

Stovyklos programa

verslo_reporteris_2015_150x100