Seminaras „VERSLO LAISVĖ. Kaip valdyti verslą, kuris nevaldytų jūsų?”

Seminaras-VERSLO-LAISVE.-Kaip-valdyti-versla-kuris-nevaldytu-jusu_articlethumbnailUAB „Saviugdos Mokykla” tapo oficialia didžiausios motyvacinių seminarų kompanijos „Success Resources” partnere Lietuvoje. Į Lietuvą kviesime daugiau užsienio šalių lektorių, motyvatorių, verslo, finansų konsultantų.
Rugsėjo 8 d. Vilniuje organizuojame žymaus Kanados verslininko Eric Edmeades seminarą Vilniuje „VERSLO LAISVĖ. Kaip valdyti verslą, kuris nevaldytų jūsų?”.

Seminare verslininkas dalinsis patirtimi apie tai, kaip sukurti įmonę, kaip atskirą verslo valdymo sistemą, kaip didinti pardavimus įmonėje kuriant daugiau asmeninės laisvės sau, kaip didinti įmonės efektyvumą, išlaikyti geriausius darbuotojus ir pan.

Daugiau informacijos apie seminarą: www.saviugdosmokykla.lt

Seminaras „Verslo laisvė” yra jo seminarų turo Europoje dalis. Taline šis seminaras vyko birželį, kur sulaukė dalyvių antplūdžio ir bus kartojamas rugsėjo mėnesį. Į Lietuvą Erikas atvyksta pirmą kartą.

Eric Edmeades yra praktikas. Jis šiuo metu valdo keletą gerai žinomų tarptautinių kompanijų, tačiau turi pakankamai laisvo laiko savo pomėgiams, užsiima filantropine veikla, teikia konsultacijas verslininkams ir veda mokymus verslo sektoriui visame pasaulyje. Jo marketingo, pardavimų strategijos grįstos jo asmenine patirtimi, padarytomis klaidomis, atrastomis įžvalgomis. Jis aiškiai dėsto medžiagą, yra charizmatiškas, interaktyviai bendrauja su auditorija. Eric Edmeades yra vienas iš nedaugelio lektorių, kuris dalijasi scena su Anthony Robbins beiRičardu Bransonu.
Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.