Septintasis Ekonomikos ir lyderystės mokyklos sezonas

Vakar, vasario 28 dieną, Šiaulių verslo inkubatoriuje startavo naujas Ekonomikos ir lyderystės mokyklos (ELM) sezonas. Tai – jau septintasis šios mokyklos, kuri organizuojama miesto gimnazijų 1–4 klasių Šiaulių gimnazistams pagal Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą Jaunimo verslumo iniciatyvų skatinimo programą, etapas. Džiaugiamės, kad norą tęsti mokslus šioje mokykloje pareiškė ir keli buvę ankstesnių etapų dalyviai.

Į pirmąjį užsiėmimą susirinkę daugiau kaip 30 mokinių išklausė Šiaulių verslo inkubatoriaus projektų vadybininkės Ritos Vilkaitės bei konsultantės Rūtos Strainienės informacijos apie numatomą mokyklos šio sezono veiklą, užsiėmimus.

Šio sezono užsiėmimų tematika labiau orientuota į komunikaciją socialiniuose tinkluose, kokios atsiveria galimybės verslui šiuose tinkluose. Daug dėmesio bus skiriama kūrybiškumo, asmeninių gebėjimų ugdymui. Mokiniai, kaip visada, turės galimybių pabendrauti su verslo žmonėmis, susipažinti su sėkmingai veikiančių įmonių veikla, verslo sėkmės istorijomis.