Startavo verslo valdymo ir apskaitos programos „BC Plius” kursai

Pirmadienį, kovo 13-ąją, Šiaulių verslo inkubatoriuje prasidėjo kursai, kuriuose jauni žmonės (kursai skirti asmenims iki 29 metų) mokysis dirbti  su verslo valdymo ir apskaitos programa „BC Plius”. Kursus veda patyrusi lektorė, UAB „Kompera“ programinių projektų vadovė Renata Čeriaukaitė. Ji su verslo valdymo ir apskaitos programomis dirba jau 15 metų, tad pasirengusi savo patirtį perduoti jauniems žmonėms, kurie planuoja savo verslą ar siekia išmokti naujų dalykų. Kursai vyksta inkubatoriaus kompiuterių klasėje, tad visi kursai bus susiję su praktiniais užsiėmimais.

Kursai vyks pusantro mėnesio, du kartus per savaitę. Anot R. Čeriaukaitės, per šį laikotarpį, rimtai dirbant, galima pasiekti norimų rezultatų. Ypač, kad grupės narių skaičius ribotas – dvylika asmenų. Tad lektorė turės galimybių pabendrauti su kiekvienu asmeniškai, bus atsakyta į visus iškylančius klausimus.

Kursų klausytojai – būsimieji verslininkai iš Šiaulių universiteto, kolegijų, gimnazijų. Šiaulių inkubatoriaus direktorius Alius Valys džiaugiasi, kad jauni žmonės iš anksto rengiasi būsimam verslui, o gal šie mokymai turės įtakos ir pasirenkant profesiją ar specialybę.