Sveikiname ir džiaugiamės konsultavę nugalėtojus!

Šiaulių arenoje vyksiančioje verslo parodoje dalyvauja ir Šiaulių miesto savivaldybės jau antrus metus vykdomo verslo projektų konkurso 2017-ųjų metų nugalėtojai. Šiaulių verslo inkubatorius yra šio konkurso rengimo partneris. Džiaugiamės, kad jau antrus metus tarp nugalėtojų patenka jaunuoliai, kuriuos konsultavome, padėjome jiems parengti paraišką konkursui. Sveikiname Jaunimo verslo projektų konkurso nugalėtojus Karolį Balsį (MB „Kautinga“: metalinių paviršių dengimo paslaugos), Edviną Vasiliauską (dekoratyvinių plytelių vidaus ir išorės apdailai gamyba), Nerijų Naglį (Funkcinių treniruočių/ Sportininkų fizinio rengimo sporto klubas) ir Roman Šarpanov, kuris savo veiklą „SELFY Akademija“: ugdymo erdvė mokinių verslumo bei lyderystės kompetencijų lavinimui“ vykdo kaip tik verslo inkubatoriuje.
Šiemet pirmą kartą buvo surengtas ir konkursas vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursas. Jo nugalėtojomis tapo Dovilė Radžiuvienė (verslo projektas – Skaitmeninio marketingo agentūra) ir Vita Vestertienė (verslo projektas – „BonaVita“, sveikatinimo paslaugos).
Nuotraukoje – 2017 metų verslo projektų konkurso nugalėtojai su Šiaulių miesto savivaldybės atstove Aiste Petkuviene (ketvirta iš kairės)