Verslo plano turnyro dalyviai rinkosi į pirmąjį susitikimą

Jau šią savaitę, gruodžio 16-ąją, po dviejų dienų mokymų, paaiškės Šiaulių miesto jaunimo verslo turnyro nugalėtojai. Šiemet jėgas išbandyti pasirengusios dvylika komandų iš įvairių Šiaulių miesto mokymo įstaigų: po dvi komandas iš Didždvario,  J. Janonio,  S. Daukanto, Šiaulių universiteto gimnazijų , po vieną iš  S. Šalkauskio gimnazijos ir Šiaulių profesinio rengimo centro, bei dvi  Šiaulių valstybinės kolegijos komandos.

Vakar, gruodžio 6 dieną, į pirmąjį susitikimą Šiaulių verslo inkubatoriuje susirinkusius turnyros dalyvius su mokymų programa bei sėkmingais jaunimo įgyvendinamais verslais supažindino lektorės iš  “Inovatoriaus slėnio” Urtė ir Monika.

Šiais metais Verslo plano turnyro mokymai vyks “Inovatorių slėnyje” (Zarasų raj., Antalieptė) . Dvi dienas vysiančiuose mokymuose daug dėmesio bus skiriama pažinčiai su socialiniu verslu, jo pagrindais, turnyro dalyviai turės parengti savo verslo idėjas, jas analizuos įvairiais pjūviais, naudodami įvairias verslo metodikas.

Verslo plano turnyro dalyviai, parengs savo verslo idėjas, jas pristatys ir apgins. Sėkmingiausiai tai padariusiems atiteks turnyro nugalėtojų titulai ir vertingos dovanos, o visiems verslo turnyro dalyviams bus įteikti pažymėjimai.